Grunwald Wrocław

Data powstania

Brak daty powstania klubu.

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:
W 2006 roku, z inicjatywy wiceprzewodniczącego Rady Osiedla, Mariana Litwy, przy Radzie Osiedla Plac Grunwaldzki powstał Osiedlowy Klub Sportowy GRUNWALD, który skupia starszą młodzież (ok.20 r.ż.) z naszego osiedla. Pod okiem naszego radnego regularnie odbywają oni treningi, biorą udział są w rozgrywkach klasy, reprezentują również Radę Osiedla Plac Grunwaldzki w dorocznych rozgrywkach w piłkę nożną o puchar Komendanta Policji Wrocław-Śródmieście.w pierwszym sezonie zajął 7 miejsce w C-klasie wrocławskiejwsezonie 2008/2009, grupa: Wrocław I zajął miejsce 9wsezonie 2009/2010, grupa: Wrocław II zajął miejsce 10w sezonie 2010/2011, grupa: Wrocław I zajął miejsce 7Można powiedzieć że sezon 2011/2012 jest przełomowy zespół jet wiceliderem i w rundzie wiosennej nie zaznał jeszcze porażki pokonując rywali dużą ilością goli.
Wiadomości (utwórz nową)